Lincoln

O SPOLEČNOSTI

Lincoln navrhuje a vyrábí vybavení pro komerční a institucionální stravovací zařízení.
V roce 1982 uvedla Společnost řadu pásových pecí s nuceným oběhem horkého vzduchu pod názvem Impinger® pece. Impinger® pece připraví většinu pokrmů přibližně dvakrát rychleji než standardní konvekční pece a dvakrát až čtyřikrát rychleji než konvenční etážové pece. V těchto pecích s urychleným vzduchem se peče rychleji, důkladněji a důsledněji, než v běžných pecích nebo konvektomatech. Lincoln pece nespoléhají jen na teplotu v pečící komoře, ale využívají horkého vzduchu pod tlakem. Pece Lincoln připravují jídlo stále stejně. S touto technologií už nebudou spálené spodní strany, nedopečené nebo napůl připálené pokrmy. První pokrm je upečen stejně jako ten poslední.
Kuchyňský koncept na běžícím pásu je ideální pro produkty, které se mají připravovat rychle a stejnoměrně jako například pizza, těstoviny, pečená žebírka, nákypy, bagety, pečivo, kuřecí křidélka, steaky a mnoho dalších…
Díky digitálnímu ovládání a součástkám pro čas a teplotu můžete vařit přesně a důkladně. Kontrolní zámek na čas a teplotu zabraňuje připálení produktů a tím i zbytečnému odpadu. Pece Impinger, to je spolehlivá kvalita a spokojení zákazníci.

PRODUKTY V NABÍDCE