Servis 24/7

O službě

Záruční a pozáruční servis poskytujeme našim klientům v režimu 24/7, servisní zásah garantujeme do 24 hodin od nahlášení závady na servisní dispečink.

Garancí kvality našeho servisu je 45 servisních techniků, rozmístěných po celé České a Slovenské republice. Jejich zázemí tvoří tři centrální sklady náhradních dílů a zboží v Tetčicích, Praze a Bratislavě. Každý servisní technik je vybaven spolehlivým vozem a veškerým speciálním nářadím i přístroji nutnými k provádění instalací a servisních zásahů.

Koordinaci práce našich techniků řídí dva technické dispečinky pracující v režimu 24/7.

Naše společnost pravidelně investuje do odborných školení techniků, zlepšujeme softwarová řešení servisních procesů pro ještě efektivnější službu našim klientům.

JSME TOVÁRNĚ AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ STŘEDISKO VŠECH ZASTUPOVANÝCH ZNAČEK, KTERÉ NABÍZÍME VE SVÉM PORTFOLIU:
Convotherm, Frymaster, Cleveland, Merco, Bertos, Volrath, Salvis, Merrychef, Garland, Lincoln, Ambach, Prince Castle, Antunes/Roundup, Silko, Comenda, Manitowoc, True, Desmon, Iarp, Foster, Franke, Expobar, Solis, Bras, Everpure, Servend, Tubing Food, DMfit, SHURflo, Multiplex, Manitowoc beverage system, Hiwi Euskirchen, Taylor, Dalla Corte, La Spaziale, Crem a dalších.

Pozadí

Nonstop servis pro naše klienty v České republice i na Slovensku.

Nonstop ikona

Nabídka našich servisních prací

01

Kuchyňské vybavení pro restaurační a hotelové zařízení, školní kuchyně, nemocniční kuchyňské provozy, kantýny, bufety a lahůdky, pizzerie, pekárny, řeznictví, velké provozy hromadného stravování.

02

Fast-foodové řetězce a restaurace, chladicí a mrazicí zařízení pro gastronomii a obchody s potravinami, supermarkety, hypermarkety, čerpací stanice.

03

Kavárenské provozy, cukrárny, mléčné bary.

04

Nápojové systémy a sodobary, post-mixy, výrobníky ledu, výrobníky ledové tříště atd.

ŠlehačPozadí

Zajímají Vás naše služby?
Máte dotaz? Ozvěte se nám!

Zobrazit kontakty

Můžete využít také náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář
Matka

Servisní kontakt

Volat můžete kdykoliv.

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Čechy
+420 546 214 214
Morava
+420 546 214 214
Slovensko
+421 244 632 604
Zpět