Vitamix

O SPOLEČNOSTI

V roce 1921 začal William Grover Bernard cestovat po USA a prodávat moderní kuchyňské pomůcky. Spojoval hodnotu plnohodnotných potravin se zdravím a tělesnou pohodou. Stal se průkopníkem odvětví zdravých potravin, studoval a školil lidi o všem, co sám věděl o potravinách a zdraví. Roku 1949 vytvořil zakladatel Vitamixu, William G. “Papa” Barnard, první teleshoppingový spot, ve kterém ukázal, jak může mixer Vitamix pomoci rodinám jíst zdravěji s využitím plnohodnotných potravin. Vitamix se stal silnějším a všestrannějším, více a více se vymezoval vůči ostatním produktům na trhu.
V roce 1985 vyvinul svůj první mixer Vitamix pro komerční účely – Mix’n Machine. Vitamix se dostal do pozice výrobce prvního vysoce výkonného mixeru pro odvětví stravovacích služeb –  kvalita, výkon a hodnota i nadále nastavují laťku ostatním. Dnes můžete celou řadu komerčních produktů Vitamix potkat v zážitkových restauracích a největších řetězcích po celém světě.
Vitamix vytrvale tvoří výrobky té nejvyšší kvality díky podnětům zákazníků a pokročilé technologii. Vitamix je základem pro budoucnost prostřednictvím rodinných hodnot a zdravých, lahodných pokrmů a zároveň je to i odhodlání zlepšovat vitalitu a život lidí.
Vitamix vytváří vztahy na celý život návrhem, vývojem a výrobou nejvýkonnějších a nejspolehlivějších řešení pro mixování na světě.

PRODUKTY V NABÍDCE