Merrychef

O SPOLEČNOSTI

Merrychef to jsou čerstvé nápady a přizpůsobivé pece. Inovativní, ocenění sbírající technologii Merrychef žene vpřed více než 60 let zkušeností s vysokorychlostními pecemi a kulinářská zručnost. Průkopnické výrobky vytváří již od padesátých let dvacátého století – počínaje první mikrovlnnou troubou pro komerční účely na světě až po nejnovější vysokorychlostní pec: novou eikon® e2s.
V jádru značky Merrychef tkví slib přinést úsměv na tváře našich zákazníků. Technologie firmy naslouchá zákazníkům a dělá vše proto, aby vyhověla vašim potřebám.
Přizpůsobuje rychlost, kvalitu, flexibilitu a provozní náklady vašemu podnikání tím, že dodává nejmodernější produkty a služby bez ohledu na dovednosti vašeho personálu.
Od malých kavárniček až po celosvětové řetězce, od běžných jídelen po stylové stolování, Merrychef je vždy na prvním místě při výběru vysokorychlostních pecí: díky přípravě čerstvých, horkých pokrmů na požádání. Pro své zákazníky je Merrychef klíčový kreativní světový partner, který je jim oporou a skutečně dbá o plnění jejich požadavků.

PRODUKTY V NABÍDCE