Manitowoc Ice

O SPOLEČNOSTI

Od svého založení v roce 1964 byla společnost Manitowoc Ice, Inc. na špici technologie a uchovávání potravin. Team Manitowoc Ice je odhodlaný dodávat výrobky, které nejenže uspokojí potřeby zákazníků, ale také přidají hodnotu pořízenému vybavení snižováním nákladů a důrazem na nezávadnost potravin.
Společnost Manitowoc Ice a její inteligentní diagnostika nabízí nepřetržité spolehlivé sledování chladicích systémů. Tyto informace pak lze využít k optimalizaci energetického řízení, nastavení vyráběného množství ledu, zefektivnění postupů čištění, zmírnění obav o nezávadnost potravin, udržení kvality ledu a rychlému zobrazení aktuálních servisních informací.
Výrobní závod společnosti ve Wisconsinu navrhuje a vyrábí kompletní produktovou řadu výrobníků ledu o více než 200 typech, s kapacitou výroby ledu od 30 do 1536 kg denně. Všechny výrobníky ledu Manitowoc jsou šetrné k životnímu prostředí a využívají chladicí látky bez CFC. Mnohé jsou v souladu s normou Energy Star. Produktové řady obsahují také zásobníky na skladování ledu, samostatně stojící výdejníky ledu, příslušenství k výrobníkům a celou řadu čisticích a sanitačních pomůcek.

PRODUKTY V NABÍDCE