Franke Coffee Systems

O SPOLEČNOSTI

Franke je největším světovým dodavatelem zařízení a řešení pro rezidenční kuchyně, profesionální stravovací služby, přípravu kávy. Franke Coffee Systems nabízí širokou škálu strojů pro přípravu kávy  včetně superautomatů, tradičních přístrojů a kávovarů.
Dokonalý šálek kávy dokáže udělat jakýkoli okamžik ještě více výjimečný. Franke Coffee Systems se učí od provozovatelů restaurací, pražíren kávy a od milovníků kávy, a díky tomu vytváří inovativní a výkonné produkty pro vás, vaše zaměstnance i zákazníky. Každý přístroj Franke na přípravu kávy je až po okraj naplněn opravdovou vášní pro kávu a 100 procenty švýcarskosti. Portfolio jejich výrobků nabízí ideální řešení jakéhokoli přání, které by zákazník mohl mít. Dokonalá mléčná pěna z Foam Masteru, plně automatického přístroje, nevyhnutelně uchvátí milovníky kávy. Konzistenci pěny lze průběžně upravovat během samotné přípravy nápoje.
Přístroje Franke pro výrobu kávy získaly bezpočet ocenění pro svou jednoduchou a intuitivní obsluhu. Jejich přístroje zjednoduší práci v restauracích, hotelech, kavárnách a profesionálních stravovacích zařízeních. Dotekové obrazovky Franke lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům, jsou velkým přínosem pro váš personál a najdete je na všech plně automatických přístrojích na kávu bez ohledu na kapacitu.

PRODUKTY V NABÍDCE