Convotherm

O SPOLEČNOSTI

Convotherm je na trhu více jak 40 let a přináší úspěch našim zákazníkům a inspiruje k lepší přípravě pokrmů. Na poli konvektomatů splňuje rozličné potřeby našich zákazníků.
Sortiment konvektomatů Convotherm vnáší styl do profesionální komerční kuchyně. Na první pohled tyto přístroje propojují špičkovou světovou technologii s uživatelsky přívětivým, ergonomickým a hygienickým designem. Všechny jeho modely sdílejí stejný logický a intuitivní systém obsluhy.
Konvektomat od Convothermu je vášeň pro dokonalost, pro kreativitu, pro praktickou
spolupráci – aby každý den byl jediněčně skvělý.
V těsné spolupráci s nejznámějšími šéfkuchaři z celého světa vytváří řešení pro pokrmy té nejvyšší kvality při maximální spolehlivosti.
Se 35 základními modely nabízí nejširší výběr konvektomatů na světě. Estetické provedení zahrnuje i to, že konvektomat je kompaktní, tichý a propustí co nejméně pachů. Convotherm konvektomat je proto doladěn až do posledního detailu, je jednoduchý na obsluhu a extrémně odolný – i vůči tomu nejdrsnějšímu zacházení v profesionálním provozu.
Convotherm navrhuje a vyrábí své konvektomaty v Horním Bavorsku už od roku 1976. Je to zaručená kvalita vyráběná v Německu.

PRODUKTY V NABÍDCE