Bras

O SPOLEČNOSTI

Bras vyrábí zařízení od čepování nápojů až k nejnovějším výrobkům ledové tříště.
V polovině šedesátých let se v Itálii poprvé objevují barová zařízení, která chladí a vydávají sycené nápoje. Tradiční lahve jsou tytam – nápoje se najednou „vypouštějí z kohoutku“.
V tomto období se začínají na trhu objevovat malé automaty se sloganem „LOOK AND DRINK“ - DÍVEJ SE a NAPIJ SE… Tyto automaty umí míchat a chladit nesycené nápoje v průsvitné nádobě.
BRAS byl založen a vstoupil na trh v komerčně ideálním okamžiku. První kroky vedly k syceným nápojům, zejména k pivu: výčepní zařízení nealko nápojů „Spinamatic“ pro barové pulty dosáhlo výrazných úspěchů a získalo ocenění za svůj průmyslový design. Ve stejném okamžiku uvádí na trh i řadu „SB LINE“ výčepních zařízení nealko nápojů pro sycené nápoje.
Firma Bras se ve svém vývoji v sedmdesátých letech začala zaměřovat také na výrobu samoobslužných automatů na espresso.
Začátkem devadesátých let se vertikální mísící systém změnil v horizontální; to je důležitá fáze ve vývoji této řady. Směs v nádobě se stává více homogenní a je kompletně viditelná zvenčí, což je v souladu s trendy BRAS u všech modelů.
V současné době se firma Bras soustředí na vývoj malých výdejních zařízení pro nápoje, které díky své velikosti splňují potřeby uživatelů. Tyto zařízení jsou určena na studený čaj či kávu nebo jiné lahodné nápoje, zejména se hodí výrobcům ovocných šťáv.
Posledním krokem v inovacích výdejního zařízení pro mražené nápoje je však magnetický pohonný systém, jehož důležitost dokládají patenty pro celé území Evropy, USA a Japonska. Produktová řada s touto novou charakteristikou se nazývá FBM.

PRODUKTY V NABÍDCE